© Tahsilat-Almanya bir Özdemir Hukuk Bürosu ürünüdür 2008         info@tahsilat-almanya.com
Ana Sayfa Tahsilat Sözleşme Ücretler Linkler İrtibat İrtibat

Tahsilat-Almanya.com bir Özdemir

Hukuk Bürosu ürünüdür.

“Siz bizi arayın, biz sizin hakkınızı arayalım ve borçunuzu alalım.” Rechtsanwaltskanzlei Özdemir Elsässer Str. 34 70435 Stuttgart Deutschland-Germany Tel.: 0049 711 673 845 72 Fax: 0049 711 673 845 73 Email:   info@tahsilat-almanya.com www.tahsilat-almanya.com

Türkçe, Almanca ve İngilizce konuşan personel

İhracat sonucu yurt dışında kalan alacaklarının tahsili Türk ihracatçıları için önemli bir sorun haline gelmiştir. Dış ticaret faaliyetinde bulunan tüm şirketlerin uluslararası ticaretlerinde ihracat bedellerinin tahsili ve hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi hususunda  Özdemir Avukatlık Bürosu danışmanlık, yasal yollardan tahsilat ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Kullanıma hazır satın alım gücünüz artsın.

Almanya’ da biz nerdeyiz?

Stuttgart, Almanya'nın altıncı büyük şehri, Baden-Württemberg eyaletinin başkentidir. Almanya'nın ticarette en aktif şehridir. Stuttgart önemli bir endüstri bölgesinin merkezidir. En önemli ürünler: Mercedes-Benz > (Daimler AG) , BOSCH ve Behr Şirketi Stuttgart, Frankfurt'tan sonra Almanya'nın ikinci büyük borsasına sahiptir. Dünya lideri otomobil üretici firması Mercedes-Benz'in genel merkezi de Stuttgart'da yer alır.

Tahsilat-Almanya Türk Firmalarına Almanya’da Avukat Hizmetleri

Avukat Almanya Telefon: 0049 711 673 845 72 

İrtibat