© Tahsilat-Almanya bir Özdemir Hukuk Bürosu ürünüdür 2008         info@tahsilat-almanya.com
Ana Sayfa Tahsilat Sözleşme Ücretler Linkler İrtibat Sözleşme

Sözleşme nedir?

Sözleşme, iki ya da daha fazla kişi arasında yapılan ve koşullarına uyulması yasayla desteklenmiş olan anlaşmalara denir. Sizin için uluslararası ihracat sözleşmesi hazırlıyabiliriz. “Bu konu ile ilgili sorularınızı çekinmeden dile getirebilirsiniz. Sorularınızı kapsamlı bir şekilde cevaplandırmak ve sizi müvekkilimiz olarak görmekten memnuniyet duyarız.” Avukat Erkan Özdemir 

Almanya’ da sözleşmenin avantajları

Almanya’ da ticari alım-satım işlemleri yazılı sözleşmeler ile yapılır. Sizin için hazırlayacağımız sözleşme sizin yasal olarak garantinizdir. Bizim de avukatlık bürosu olarak davalarda resmi ispatımızdır.

Sözleşmelerin içerikleri

Bu sözleşme; yapılan iş, malın teslimat yeri, ödeme tarihi ve şekli, ödenecek para miktarı ve mahkemelik durumlarda mahkeme bölgesini içerir. Özdemir Hukuk Bürosu Almanya’nın Stuttgart şehrindedir. Yapılan sözleşmede arzu ediyorsanız dava durumlarında Stuttgart Mahkemesi olarak belirlenir ve sizin buraya gelmenize gerek kalmadan biz sizi rahatlıkla Alman Şirketlerine karşı temsil edebiliriz. Borçluya Almanya Hukukuna göre dava açılır. Bizim tecrübemize göre sözleşme ile yapılan Türk-Alman ticari anlaşmalarında,  Alman şirketi mahkemelik olmadan ödemeyi yapmaktadır. Geniş bilgi için bizi arayın Tel.: 00 49 711 673 845 72 E-Mail: info@tahsilat-almanya.com Size en kısa sürede geri dönülecektir.

Tahsilat-Almanya Türk Firmalarına Almanya’da Avukat Hizmetleri

Avukat Almanya Telefon: 0049 711 673 845 72 

Sözleşme