© Tahsilat-Almanya bir Özdemir Hukuk Bürosu ürünüdür 2008         info@tahsilat-almanya.com
Ana Sayfa Tahsilat Sözleşme Ücretler Linkler İrtibat Ücretler

Avukatlık Ücretleri Kanunu (RVG)

Avukatlık hizmetleri için tarafımızdan Avukatlık Ücretleri Kanunu (RVG) ve gerektiğinde bireysel ücret anlaşmaları temelinde ücretler talep edilmektedir. “Bu konu ile ilgili sorularınızı çekinmeden dile getirebilirsiniz. Sorularınızı kapsamlı bir şekilde cevaplandırmak ve sizi müvekkilimiz olarak görmekten memnuniyet duyarız.” Avukat Erkan Özdemir

Almanya’da Avukat Ücretleri (RVG)

Davayı kaybeden taraf sadece Alman yasal Avukat Ücretleri Tarifesince (RVG) hesaplanan avukat ücretini ödemekle mükelleftir. Davayı kazanan müvekkil böylece borçludan hem borcunu hem de tüm avukat ve yargı giderlerini tahsil edebilir.

Borçlunun temerrüde düşmesi-gecikme tazminatı

Avukata başvurmadan önce borçlunun temerrüde düşmesi durumunda alacaklı avukat masraflarını borçludan talep edebilir. Diğer bir değişle, avukat masrafları gecikme tazminatı olarak tanınmaktadır. Böylelikle temerrüde düşen borçludan alacaklarla birlikte avukat masraflarını da talep edebilirsiniz. Almanya’ da Avukat Ücreti Ödeme Kanunu (RVG) gecerlidir. Geniş bilgi için bizi arayın: Tel.: 00 49 711 673 845 72 E-Mail: info@tahsilat-almanya.com Size en kısa sürede geri dönülecektir.

Tahsilat-Almanya Türk Firmalarına Almanya’da Avukat Hizmetleri

Avukat Almanya Telefon: 0049 711 673 845 72 

Ücretler